Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozdělení ŘPT do skupin a přidělení fragmentů

24. 9. 2009

SKUPINA A:

Roman Balej - SC de Bacchanalibus (viz http://web.upmf-grenoble.fr/Haiti/Cours/Ak/Anglica/Bacchanal_johnson.htm nebo novější překlad prof. Richardsona). Materii si rozdělte s kolegou Koppanem a kolegyní Kysilkovou.(odevzdáno)

Ladislav Koppan - SC de Bacchanalibus (rozdělte si s kolegou Balejem a kolegyní Kysilkovou materii) - odevzdáno

Klára Blechová - D 47. 10. 1. pr. - 2. (odevzdáno)

Martina Šimečková - D 47. 10. 1. 3. - 5. (odevzdáno)

Dominika Bušková - D 47. 10. 1. 6. - 8.

Iva Kleinbauerová - D 47. 10. 2. a 47. 10. 3. (odevzdáno)

Jana Michalcová - D 47. 10. 4. a 47. 10. 5. pr. (odevzdáno)

Theobald Ptoszek - D 47. 10. 5. 1. - 5.

Michal Kiriakovský - D 47. 10. 5. 6. - 9.

Ivan Fryč - D 47. 10. 5. 10. a 11, D 47. 10. 6. (odevzdáno)

Miroslav Galvas - D 47. 10. 7. pr. a 1. (odevzdáno)

Jan Král - D 47 10. 7. 2. a 3. (odevzdáno)

Martina Králová - D 47. 10. 7. 4. - 8.

Adéla Johanidesová - D 47. 10. 8. a 47. 10. 9.

Zuzana Homolová - D 47. 10. 10., D 47. 10. 11. pr. - 5.

Veronika Benešová - D 47. 10. 11. 6. - 9.

Monika Remešová - D 47. 10. 12., D 47. 10. 13. pr. - 4. (odevzdáno)

Jitka Jugová - D 47. 10. 13. 5. - 7. (odevzdáno)

Sylvie Kristalasová - D 47. 10. 14., D 47. 10. 15. pr. - 3. (odevzdáno)

Eva Stejskalová - D 47. 10. 14. 4. - 7.

Martina Dvořáková - D 47. 10. 14. 8. - 15. (odevzdáno)

Markéta Stixová - D 47. 10. 14. 16. - 20. (odevzdáno)

Libor Bartošík - D 47. 4. 1. pr. - 2. (odevzdáno)

Jolana Kotas - D 47. 4. 1. 3. - 8. (odevzdáno)

Zuzana Hroudová - Beňa - D 47. 5. 1.

SKUPINA B:

Michaela Raichlová - D 47. 10. 14. 27. - 29.

Světlana Mlčáková - D 47. 10. 14. 28. - 31.

Monika Vegerbauerová - D 47. 10. 14. 32. - 37. (odevzdáno)

Barbora Kociánová - D 47.10. 14. 38. - 42. (odevzdáno)

Lukáš Křesálek - D 47.10. 14. 43. - 45. (odevzdáno)

Jiří Vodák - D 47. 10. 14. 46. - 49.

Zdeňka Změlíková - D 47. 19. 1. - 2.

Kamila Gáborová - D 47. 19. 3. - 6. (odevzdáno)

Jitka Pacíková - D 47. 20. 1. 3. (odevzdáno)

Eliška Krasulová - D 47. 20. 4., D 47. 21. 1. - 2. (odevzdáno)

Tomáš Rajtr - D 47. 21. 3.

Tomáš Rýc - D 47. 22. 1. (odevzdáno)

Jan Kočař - D 47. 22. 2. a 3. (odevzdáno)

Veronika Mátlová - D 47. 22. 4.

Gabriela Roubalová - D 47. 12. 1. a 2. (odevzdáno)

Jitka Plšková - D 47. 12. 3. pr. a 1. (odevzdáno)

Lucie Dobrovolná - D 47. 12. 3. 2. - 4. (odevzdáno)

Jana Pustelníková - D 47. 12. 3. 5. - 8. (odevzdáno)

Tereza Kvasničková - D 47. 12. 3. 9. - 12. (odevzdáno)

Anna Poliánová - D 47. 12. 4., D 47. 12. 5. - 6. (odevzdáno)

Martina Dřímalová (němčina - přijde si pro text osobně) - odevzdáno

Markéta Pospíšilová - D 47. 12. 7. 11. (odevzdáno)

Eliška Kysilková - SC Bacchanalibus (s kolegy Balejem a Koppanem) - odevzdáno

Yvona Haušková - D 47. 10. 14. 21. - 26. (odevzdáno)

Michal Tesař - D 47. 4. 1. 9. - 13.

Petr Večeř - D 47. 4. 1. 14. - 19. (odevzdáno)

Pavel Brychta - D 47. 4. 2. a D 47. 4. 3.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář